ŽIVLJENJE IZ VERE

Pozdravljeni, dragi veroučenci in veroučenke!

Glede na situacijo, ki jo povzroča koronavirus, kaže, da še nekaj časa življenje ne bo teklo, kot bi moralo. Da vam veroučnih obveznosti ne bo potrebno opravljati med počitnicami, boste nekaj dela opravili samostojno.

Devetošolci boste pripravili kratke seminarske naloge (besedila naj bo vsaj ena stran A4 formata, velikost pisave 12), ki mi jih boste v pisni obliki oddali. Naloge opremite s slikovnim materialom. Temo si lahko izberete sami, seveda pa naj bo ta povezana s Cerkvijo.

Nekaj tem za ilustracijo: papež Frančišek, sv. Mati Terezija, blaženi Anton Martin Slomšek, redovniki in redovnice (splošno + podrobna predstavitev enega izmed njih), moj nebeški  zavetnik, dobrodelne ustanove znotraj Cerkve in njihove naloge …

Za dodatne informacije sem vam na voljo na tel. št. 041 518 753.

Ostanite zdravi in vse dobro. Bodimo povezani v molitvi!

Vaša katehistinja Polona

DODATNA POJASNILA ZA IZDELAVO SEMINARSKE NALOGE