KATEHEZE PO RAZREDIH

Dragi starši in veroučenci,

zaradi znanih okoliščin bo nekaj časa nemogoče poučevati verouk v skupinah. Zaradi tega se ne bo ustavilo naše življenje in tudi ne naša rast. Pomembno je, da rastemo na vseh področjih in eno najpomembnejših je duhovno področje, kamor spada tudi spoznavanje naše vere. Da boste v tem spoznavanju sledili programu, ki je predviden v našem katehetskem načrtu, smo vam kateheti pripravili program po katerem delajte v času, ko se zaradi koronavirusa ne moremo srečati. Predelajte kateheze, ki so predvidene za posamezne tedne; naredite nalogo, kot je navedeno in tudi v bogoslužnih zvezkih odgovorite na vprašanja, ki so zapisana pri posamezni nedelji ali prazniku. Doma ob teh praznikih oblikujte bogoslužje (pomoč za to in tudi različne možnosti, ki so vam na voljo, so objavljene na domači spletni strani naše župnije). S svojim bogoslužjem se pridružujete Kristusovi daritvi, ki se še vedno vsak dan ob utečenih urah obhaja pri oltarju v župnijski cerkvi ali, kadar je to predvideno, v podružni cerkvi. Želim vam blagoslov, zdravje in potrebne milosti, da boste resnice naše vere z veseljem odkrivali, ob njih rasli in jih s svojim življenjem uresničevali.

Če boste potrebovali dodatne informacije ali pojasnila, pišite na župnijski enaslov: zupnija.trata@amis.net.

Bog naj vas živi in vas varuje!

župnik Gregor

VEROUK V VELIKEM TEDNU IN V VELIKONOČNEM ČASU

KATEHEZE, KI JIH LAHKO UPORABITE V VELIKONOČNEM ČASU

najdete jih na spodnjem delu strani, pod naslovom druga knjiga